Views Flexbox (8.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Display Style
es: Estilo de visualización

en: Views
es: Vistas

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Link to content
es: Enlace a contenido

en: Column
es: Columna

en: Row
es: Fila

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
es: Puede usar tokens de campos, de acuerdo a los "Patrones de remplazo" que se utiliza en "Reescribir la salida de este campo" para todos los campos.
