Views Flexbox (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Views
fa: نماها

en: End
fa: پایان

en: Link to content
fa: پیوند به محتوا

en: Column
fa: ستون
