Views Flexbox (8.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Views
az: Görünüşlər

en: Column
az: Sütun

en: Row
az: Sıra
