Views Flexbox (8.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Display Style
ca: Estil de visualització

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Link to content
ca: Enllaç al contingut.

en: Column
ca: Columna

en: Row
ca: Fila
