Views FractionSlider (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: none
pl: brak

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Views
pl: Widoki

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: -None-
pl: - Brak -

en: Increase
pl: Powiększ

en: Block contents
pl: Zawartość bloku

en: Responsive
pl: Responsywny
