Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Location
bs: Lokacija
