Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Name
fr: Nom

en: Access
fr: Accès

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Location
fr: Emplacement

en: Language code
fr: Code de la langue
