Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Location
kk: Орналасуы

en: Language code
kk: Тілдің коды
