Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Access
fa: دسترسی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Location
fa: مکان

en: Language code
fa: کد زبان
