Views Google News (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Access
da: Adgang

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Location
da: Lokation

en: Language code
da: Sprogkode
