Views Google News (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Documentation
de: Dokumentation

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Access
de: Zugriff

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Location
de: Ort

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Publication date
de: Erscheinungsdatum
