Views Google News (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας
