Views Google News (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Access
fi: Pääsy

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Location
fi: Sijainti

en: Language code
fi: Kielikoodi
