Views Google News (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Name
hi: नाम

en: Access
hi: पहुंच

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Location
hi: स्थान

en: Language code
hi: भाषा कोड
