Views Google News (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Access
hr: Pristup

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Location
hr: Lokacija

en: Language code
hr: Kôd jezika
