Views Google News (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: - None -
id: - Tiada -

en: Name
id: Nama

en: Access
id: Akses

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Location
id: Lokasi

en: Language code
id: Kode bahasa
