Views Google News (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Location
mr: स्थळ

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
