Views Google News (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Location
nn: Stad

en: Language code
nn: Språkkode
