Views Google News (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Documentation
uk: Документація

en: - None -
uk: - Немає -

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Access
uk: Доступ

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Location
uk: Місце розташування

en: Language code
uk: Код мови

en: Publication date
uk: Дата публікації

en: Genres
uk: Жанри
