Views Google News (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Access
cs: Přístup

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Location
cs: Místo

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
