Views Google News (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Location
ast: Llugar
