Views Google News (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Access
ca: Accés

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Location
ca: Localització

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Publication date
ca: Data de publicació
