Views Google News (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Access
et: Ligipääs

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Location
et: Asukoht

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist
