Views Google News (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Name
gu: નામ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
