Views Google News (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Language code
ka: ენის კოდი
