Views Google News (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
