Views Google News (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Access
oc: Accès

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Location
oc: Emplaçament

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
