Views Google News (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Access
sk: Prístup

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
