Views Group Action (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Views
lv: Skati

en: Displays rows one after another.
lv: Attēlo rindas vienu pēc otras.

en: Displays rows in a grid.
lv: Attēlo rindas režģī.

en: Displays rows in a table.
lv: Attēlo rindas tabulā.
