Views Group Action (3.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Displays rows one after another.
da: Vis rækker én efter én.

en: Displays rows in a grid.
da: Vis rækker i et gitter.

en: Displays rows in a table.
da: Vis rækker i en tabel.

en: Displays rows as HTML list.
da: Vis rækker som HTML-liste.
