Views Group Action (3.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Views
he: היבטים

en: Displays rows one after another.
he: מציג שורות אחת אחרי השניה.

en: Displays rows in a grid.
he: הצגת התוצאות בגריד.

en: Displays rows in a table.
he: הצגת התוצאות בטבלה.

en: Displays rows as HTML list.
he: מציג שורות כרשימת HTML.
