Views Group Action (3.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Views
it: Viste

en: Displays rows one after another.
it: Visualizza le righe una dopo l'altra.

en: Displays rows in a grid.
it: Visualizza le righe in una griglia.

en: Displays rows in a table.
it: Visualizza le righe in una tabella.

en: Displays rows as HTML list.
it: Mostra le righe come una lista HTML.
