Views Group Action (3.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Views
pl: Widoki

en: Displays rows one after another.
pl: Wyświetla elementy jeden po drugim.

en: Displays rows in a grid.
pl: Wyświetla elementy obok siebie.

en: Displays rows in a table.
pl: Wyświetla elementy w tabeli.

en: Displays rows as HTML list.
pl: Wyświetla rzędy jako listę HTML.
