Views Group Action (3.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Displays rows one after another.
bo: ཕྲེང་རྣམས་གཅིག་རྗེས་གཉིས་མཐུད་ཀྱིས་མངོན་པ།

en: Displays rows in a grid.
bo: དྲ་མིག་ནང་དུ་ཕྲེང་རྣམ་མངོན་པ།

en: Displays rows in a table.
bo: རེའུ་མིག་ཞིག་གི་ནང་དུ་ཕྲེང་མངོན་པ།
