Views Group Action (3.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Displays rows one after another.
cy: Yn dangos rhesi un ar ôl y llall.

en: Displays rows in a grid.
cy: Yn dangos rhesi mewn grid.

en: Displays rows in a table.
cy: Dangos rhesi mewn tabl.
