Views Group Action (3.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Views
de: Ansichten

en: Displays rows one after another.
de: Zeigt die Zeilen nacheinander an.

en: Displays rows in a grid.
de: Zeilen in einem Raster anzeigen.

en: Displays rows in a table.
de: Zeilen in einer Tabelle anzeigen.

en: Displays rows as HTML list.
de: Darstellung der Zeilen als HTML Liste.

en: Displays rows in a Bootstrap Grid layout
de: Zeilen in einem Bootstrap-Raster-Layout anzeigen

en: Displays rows in a Bootstrap List Group.
de: Zeilen in einer Bootstrap-Listengruppe anzeigen.
