Views Group Action (3.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: Displays rows one after another.
es: Muestra las filas una tras otra.

en: Displays rows in a grid.
es: Mostrar filas en una cuadrícula.

en: Displays rows in a table.
es: Mostrar filas en una tabla.

en: Displays rows as HTML list.
es: Mostrar filas como una lista HTML
