Views Group Action (3.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Views
et: Vaated

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays rows as HTML list.
et: Kuva ridasid HTML nimekirjana.
