Views Group Action (3.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Views
gl: Vistas

en: Displays rows one after another.
gl: Amosar as filas unha detras das otras.

en: Displays rows in a grid.
gl: Amosar as filas nunha grella.

en: Displays rows in a table.
gl: Amosar as filas nunha táboa.

en: Displays rows as HTML list.
gl: Amosa as filas como unha lista HTML.
