Views Group Action (3.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Views
eu: Bistak

en: Displays rows one after another.
eu: Lerroak bistaratu bata bestearen ostean.

en: Displays rows in a grid.
eu: Lerroak bistaratu sareta batean

en: Displays rows in a table.
eu: Lerroak bistaratu taula batean.
