Views Group Action (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Views
ja: ビュー

en: Displays rows one after another.
ja: 1行ずつ表示。

en: Displays rows in a grid.
ja: グリッド形式で行を表示します。

en: Displays rows in a table.
ja: テーブル形式で行を表示します。

en: Displays rows as HTML list.
ja: HTMLリストとして行を表示。
