Views iCal (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: iCal Feed
ca: Canal iCal
