Views iCal (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi
