Views iCal (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Filename
cs: Název souboru

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení
