Views iCal (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Date field
es: Campo de fecha

en: Transparent
es: Transparente

en: Attach to
es: Adjuntar a

en: Multiple displays
es: Presentaciones multiples

en: The filename that will be suggested to the browser for downloading purposes. You may include replacement patterns from the list below.
es: El nombre de archivo que se sugerirá al explorador para fines de descarga. Puede incluir patrones de reemplazo de la lista siguiente.
