Views iCal (8.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Date field
hu: Dátummező

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: Opaque
hu: Átlátszatlan
