Views iCal (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Date field
oc: Camp data

en: Attach to
oc: Estacar a

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples
