Views iCal (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Date field
eu: Data eremua

en: Multiple displays
eu: Pantaila multipleak
