Views iCal (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Views
pt: Visualizações

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Attach to
pt: Anexar a

en: Multiple displays
pt: Múltiplas vistas
