Views iCal (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: Attach to
ro: Atașat la

en: Multiple displays
ro: Afișări multiple

en: URL field
ro: câmp URL
